top of page
Nøkkelpersonell Gruppe GMV.jpg

EMPLOYEES

Ta kontakt med oss om du lurer på noe, vi gleder oss til å høre fra deg!

Key personnel_#1.jpg
Tor Ole Talgø
General Manager / Founder
+ 47 916 62 771
torole@gmv.as
Baki_GMV#7.jpg
Baki Agushaj
HSEQ Manager
+ 47 458 09 350
baki@gmv.as
Frank Thomas Dahl
Project Manager
+ 47 957 29 919
frank-thomas@gmv.as
GMV_ansatt_Nedzad_Arifagic.jpg
Nedzad Arifagic
Sales and Marketing Manager
+ 47 402 00 912
nedzad@gmv.as
Marthe.jpeg
Marthe Freitag Tjora
Chief Financial Officer
+ 47 938 31 992
marthe@gmv.as
GMV LOGO 2020.png
Sead Arifagic
Project Manager
+ 47 403 46 018
sead@gmv.as
Key Personnel #21.jpg
Håvard Hobberstad
Production Manager
+ 47 909 84 243
hobberstad@gmv.as
Key Personnel #11.jpg
Tommy Egeland
Senior Project Manager
+ 47 951 18 455
tommy@gmv.as
Key Personnel #25.jpg
Richard Heng
Research and Development
+ 47 938 12 369
richard@gmv.as
bottom of page