Ansatte_GMV.jpg

ANSATTE

Ta kontakt med oss om du lurer på noe, vi gleder oss til å høre fra deg!

Tor Ole Talgø
General Manager / Founder
+ 47 916 62 771
torole@gmv.as
Baki Agushaj
HSEQ Manager
+ 47 45 80 93 50
baki@gmv.as
Andreas Engelsgjerd
Project Manager
+ 47 907 51 882
andreas@gmv.as
Nedzad Arifagic
Sales and Marketing Manager
+ 47 402 00 912
nedzad@gmv.as
Paul Asle Våge
Chief Financial Officer
+ 47 90 20 93 12
paul@jlr.no
Berit Sviland
Head of Administration
+ 47 920 98 109
berit@gmv.as
Håvard Hobberstad
Production Manager
+ 47 909 84 243
hobberstad@gmv.as
Tommy Egeland
Senior Project Manager
+ 47 951 18 455
tommy@gmv.as
Richard Heng
Research and Development
+ 47 938 12 369
richard@gmv.as

K-HMS

GMV AS meets the Management System

Requirements of

NS-EN ISO 9001: 2015

Certificate.

KONTAKT OSS

Koppholen 9

4313 Sandnes, Norge

Tel. 51 81 40 40

GMV AS © 2020

  • Youtube GMV AS
  • Facebook GMV AS
  • Instagram GMV AS
  • Linkedin GMV AS